Про компанію ТОВ "Аеротех ЛТД"

ТОВ "Аеротех ЛТД" - iTrack™ - є сучасною компанією зі стрімкими темпами розвитку, в якій основними принципами роботи є високий професіоналізм та якісне виконання проектів для досягнення гарантованого результату.

Ці принципи реалізуються командою висококваліфікованих фахівців, які працюють на благо компанії і поділяють спільні цінності і цілі. Компанія вітає і заохочує ініціативу і творчий підхід співробітників, що є одним з найважливіших критеріїв успіху в роботі з клієнтами.

Стабільність і відповідальність - фундамент нашої роботи. Ми допомагаємо нашим клієнтам відчути впевненість у всіх сферах діяльності компанії, і пропонуємо грамотний, індивідуальний підхід до реалізації кожного проекту. Правильність і чіткість дій всіх фахівців дозволяють нам виконувати роботу на найвищому рівні.

Компанія ТОВ "Аеротех ЛТД" спеціалізується на контрактній розробці і виробництві радіоелектронної продукції. Основними напрямками є виробництво пристроїв GPS трекінгу та додаткового обладнання під торговою маркою iTrack™, а також розробка, виробництво і постачання авіаційної електроніки підрозділом Aviation Technologies.